Classtime - це онлайн-сервіс для встановлення миттєвого зв'язку з учнями. Його ядро - проведення опитувань, які можна проводити як під час уроку, так і давати на домашнє завдання. 

Для успішного використання в класі, потрібний Інтернет, комп’ютер/ноутбук/планшет/смартфон у вчителя та ноутбук/планшет/смартфон в учнів і найголовніше - Ваше бажання!

Оскільки команда частково українська, сервіс доступний українською та російською мовами.

При створенні запитань, Ви маєте змогу додати графіку до запитання, а також формули як для самого запитання, так і для варіантів відповідей, що доречно для точних наук.

Окрім традиційних типів питань (одна чи кілька правильних відповідей, правда/неправда), Ви також можете створювати відкриті запитання та перевіряти їх безпосередньо під час уроку, що дає змогу переглянути поширені помилки та адаптувати урок.

Є відкрита бібліотека ЗНО, яка дозволяє використати якісні запитання та зменшити час на створення своїх. Також, є інтеграція з Khan Academy, де запитання - англійською мовою.

В Classtime основний фокус - співпраця. Командні ігри - проект, що дає учням ціль, яку вони можуть досягнути лише разом. За допомогою проектора вчитель показує анімовану історію, розвиток якої залежить від правильних відповідей усього класу. Чим більше правильних відповідей - тим далі гра прогресує.


Пишіть нам на support@classtime.com, або ж зі свого профілю: натискайте на меню "Допомога" рядом з Вашим ім'ям та обирайте "Поспілкуємось наживо". Будемо раді відповісти на Ваші запитання!

Did this answer your question?