Classtime зараз пропонує 9 типів питань: одна правильна відповідь, кілька правильних відповідей, правда/неправда, текст, встановити відповідність (1/кілька відповідей в рядку), встановити порядок, вибірка тексту, обрати область.

Одна правильна відповідь

Учням потрібно обрати 1 відповідь серед кількох варіантів, запропонованих вчителем.

Оцінювання:
Відповіді учнів перевіряються автоматично. Для цього оберіть правильну відповідь серед варіантів при створенні питання.

Приклад:

Кілька правильних відповідей

Учням потрібно обрати УСІ правильні відповіді (одна або декілька) серед кількох варіантів, запропонованих вчителем.

Оцінювання:
Відповіді учнів перевіряються автоматично. Для цього оберіть усі правильні відповіді серед варіантів при створенні питання. 

Приклад:

Правда/неправда

Учням потрібно обрати 1 відповідь: Правда або Неправда.

Оцінювання:
Відповіді учнів перевіряються автоматично. Для цього оберіть правильну відповідь серед варіантів при створенні питання.

Приклад:

Текст

Учні можуть відповідати вільно вводячи текст, необмежений кількістю символів.

Оцінювання:
Вчителю потрібно провести перевірку відповідей учнів вручну. Для цього натискайте на жовті клітинки з іконкою у вигляді ока у вашій таблиці відповідей. Усі ідентичні відповіді будуть згруповані. Classtime запам'ятає ваш вибір для кожної відповіді учнів. Якщо ви використовуєте це саме незмінене питання (воно повинно залишатись повністю ідентичним) у наступний сесіях, Classtime автоматично провалідує усі відповіді, які раніше вже траплялись. 

Детальніше читайте в статті Як перевіряти відкриті текстові відповіді?

Приклад:

Встановити відповідність

Варіанти відповідей до запитання відображаються у вигляді таблиці. Учням потрібно встановити відповідність між рядками (позиції) та колонками (категорії).
Одному рядку (позиції) може відповідати лише одна колонка (категорія); кожна колонка може мати один, декілька або жодного відповідного рядка. Кожний рядок має мати хоч одну правильну відповідь у колонці. Колонки можуть не мати відповідників серед рядочків.

Оцінювання:
Відповіді учнів перевіряються автоматично. Для цього встановіть правильні відповідності серед варіантів при створенні питання.

Приклад:

Встановити відповідність (1+ відповідей в рядку)

Відмінність від попереднього питання в тому, що в кожному рядку може бути правильною більше, ніж 1 відповідь:

Встановити порядок

Встановіть правильну послідовність варіантів при створенні питання. Для учнів варіанти автоматично показуються в довільному порядку. Щоб відповісти, учню потрібно перетягувати рядки в потрібні місця за допомогою курсору миші чи пальцем.

Оцінювання:
Відповіді учнів перевіряються автоматично. Для цього встановіть правильний порядок варіантів при створенні питання.

Приклад:

Вибірка тексту

Учні обирають слова, словосполучення, речення або абзаци у відповідь на ваше запитання. Один або декілька елементів можуть бути позначені як правильні. Відповідями можуть бути як розділові знаки, букви всередині слова, слова, речення чи цілі абзаци, що дозволяє придумати використання на своєму предметі з повною гнучкістю.

Оцінювання:
Відповіді учнів перевіряються автоматично. Вам потрібно позначити як правильну відповідь відповідні елементи при створенні питання.

Приклад:

Обрати область

Учні обирають точку на зображенні як відповідь на ваше запитання. Можна позначити одну або кілька областей, обрати одну або кілька як обов'язкові для зарахування правильної відповіді.

Оцінювання:
Відповіді учнів перевіряються автоматично. Вам потрібно позначити відповідну область як правильну при створенні питання.

Приклад:

Ми постійно працюємо над новими типами питань та вдосконаленням валідації. Якщо у вас є побажання чи ідеї, пишіть нам: support@classtime.com.

Did this answer your question?