Коротке відео про роботу з конструктором запитань:

Classtime зараз пропонує 9 типів питань: одна правильна відповідь, кілька правильних відповідей, правда/неправда, текст, встановити відповідність (1/кілька відповідей в рядку), встановити порядок, вибірка тексту, обрати область.

Одна правильна відповідь

Учням потрібно обрати 1 відповідь серед кількох варіантів, запропонованих вчителем.

Валідація:
Відповіді учнів перевіряються автоматично. Для цього оберіть правильну відповідь серед варіантів при створенні питання.

Приклад:

Кілька правильних відповідей

Учням потрібно обрати УСІ правильні відповіді (одна або декілька) серед кількох варіантів, запропонованих вчителем.

Валідація:
Відповіді учнів перевіряються автоматично. Для цього оберіть усі правильні відповіді серед варіантів при створенні питання. 

Приклад:

Правда/неправда

Учням потрібно обрати 1 відповідь: Правда або Неправда.

Валідація:
Відповіді учнів перевіряються автоматично. Для цього оберіть правильну відповідь серед варіантів при створенні питання.

Приклад:

Текст

Учні можуть відповідати вільно вводячи текст, необмежений кількістю символів.

Валідація:
Вчителю потрібно провести перевірку відповідей учнів вручну. Для цього натискайте на жовті клітинки з іконкою у вигляді ока у вашій таблиці heatmap. Усі ідентичні відповіді будуть згруповані. Classtime запам'ятає Ваш вибір для кожної відповіді учнів. Якщо Ви використовуєте це саме незмінене питання (воно повинно залишатись повністю ідентичним) у наступний сесіях, Classtime автоматично провалідує усі відповіді, які раніше вже траплялись. 

Детальніше читайте в статті Як перевіряти відкриті текстові відповіді?

Приклад:

Встановити відповідність

Варіанти відповідей до запитання відображаються у вигляді таблиці. Учням потрібно встановити відповідність між рядками (позиції) та колонками (категорії).
Одному рядку (позиції) може відповідати лише одна колонка (категорія); кожна колонка може мати один, декілька або жодного відповідного рядка.

Валідація:
Відповіді учнів перевіряються автоматично. Для цього встановіть правильні відповідності серед варіантів при створенні питання.

Приклад:

Встановити відповідність (1+ відповідей в рядку)

Відмінність від попереднього питання в тому, що в кожному рядку може бути правильною більше, ніж 1 відповідь:

Встановити порядок

Встановіть правильну послідовність варіантів при створенні питання. Для учнів варіанти автоматично показуються в довільному порядку. Щоб відповісти, учню потрібно переміщати рядки в потрібні місця за допомогою курсору миші чи пальцем.

Валідація:
Відповіді учнів перевіряються автоматично. Для цього встановіть правильний порядок варіантів при створенні питання.

Приклад:

Вибірка тексту

Учні обирають слова, словосполучення, речення або абзаци у відповідь на Ваше запитання. Один або декілька елементів можуть бути позначені як правильні. 

Валідація:
Відповіді учнів перевіряються автоматично. Вам потрібно позначити як правильну відповідь відповідні елементи (слова, словосполучення, речення) при створенні питання.

Приклад:

Обрати область

Учні обирають точку на зображенні як відповідь на Ваше запитання. Можна позначити одну або кілька областей, обрати одну або кілька як обов'язкові для зарахування правильної відповіді.

Валідація:
Відповіді учнів перевіряються автоматично. Вам потрібно позначити відповідну область як правильну при створенні питання.

Приклад:

Ми постійно працюємо над новими типами питань та вдосконаленням валідації. Якщо у Вас є побажання чи ідеї, пишіть нам: support@classtime.com.

Did this answer your question?