Зазвичай Classtime автоматично перевіряє відповіді Ваших учнів, залежно від відповідей, що Ви вказали під час створення питання (типи питань Одна правильна відповідь, Кілька правильних відповідей, Правда/Неправда, Відповідності, Вибірка тексту, Обрати область).

Однак, якщо Ви використовуєте під час сесії тип питання Текст (наприклад, "Які з чотирикутників не мають двох пар паралельних сторін? Назвіть один приклад."), Вам потрібно провести перевірку відповідей учнів вручну. Для цього натискайте на жовті клітинки з іконкою у вигляді ока у вашій таблиці результатів.

Детальніше про валідацію питань типу "Текст" дивіться навчальне відео або/та читайте далі.

Ми пропонуємо в Classtime рішення для максимальної економії Вашого часу:

  • Усі ідентичні відповіді будуть згруповані (наприклад, відповідь "прямокутник" Ви побачите лише 1 раз, хоча дали її 3 учні). Як тільки Ви позначите дану відповідь як неправильну, Classtime запам'ятає її та автоматично провалідує інші такі відповіді учнів.

  • Якщо Ви бажаєте побачити деталі відповіді конкретного учня - натискайте на клітинку його відповіді в таблиці. Відповідь даного учня буде перша в списку, виділена блакитною рамкою. 

  • Classtime завжди покаже Вам як багато відповідей залишилось перевірити та потребують Вашої уваги (їх кількість вказана під питанням в даному вікні). Відповіді автоматично посортовані за кількістю - ті, що трапляються найчастіше, відображаються зверху списку.

  • Новинка! Валідацію відкритих відповідей відтепер можна виконувати і на мобільному телефоні!

Важливо: Classtime запам'ятає Ваш вибір для кожної відповіді учнів. Якщо Ви використовуєте це саме незмінене Питання (воно повинно залишатись повністю ідентичним) у наступний сесіях, Classtime автоматично провалідує усі відповіді, які раніше вже траплялись.
Також, якщо Ви поширюєте посилання іншим вчителям, то усі ваші валідації відкритих питань також будуть збережені (тобто у ваших колег правильні відповіді вже будуть автоматично визначені).

Did this answer your question?