Список налаштувань доступний одразу після початку нової сесії та в лівому верхньому кутку на сторінці сесії. Для того, щоб його побачити, Вам потрібно натиснути на кнопку "Налаштування":

Перемішати варіанти відповідей

В активному стані: варіанти відповідей будуть перемішаними для кожного учня, що ускладнює можливість підглянути у сусіда.

За замовчуванням: усі учні бачитимуть варіанти відповідей в однаковому, встановленому вчителем порядку.

Перемішати питання

В активному стані: питання будуть в різному порядку для кожного учня, що також ускладнює можливість підглянути у сусіда.

За замовчуванням: усі учні бачитимуть питання в однаковому, встановленому вчителем порядку.

Показувати відповіді одразу

В активному стані: учні бачитимуть правильну відповідь відразу після надсилання свого варіанту. Це зручно для домашніх завдань чи індивідуальної швидкості сесії для кожного, так як зворотній зв'язок залежить не від вчителя, а від швидкості учня.

Коли вимкнено: правильні відповіді видимі лиш тоді, коли вчитель вважає за потрібне їх показати, натиснувши на кнопку "Показати відповіді учням".

Дозволити одну спробу на питання

В активному стані: учень матиме лиш одну спробу відповісти на кожне запитання, без можливості змінити відповідь.

Коли вимкнено: учні можуть змінювати свою відповідь довільну кількість разів.

Увімкнути часткове оцінювання (ПРЕМІУМ)

В активному стані: учні отримуватимуть часткову кількість балів за частково правильні відповіді. Це стосується наступних типів запитань: декілька правильних відповідей, встановлення порядку та встановлення відповідності.

Наприклад, запитання:
Посортуйте по порядку числа 1, 2, 3, 4.
Відповідь учня: 1, 2, 4, 3.

Оскільки учень правильно вказав порядок перших двох варіантів та неправильно для останніх двох, система зарахує 2/4, що дасть кінцевий результат 0.5 від повної ваги питання.

За замовчуванням: учні отримають усе або нічого. В прикладі зверху, кінцевий результат буде 0 балів.

Примітка: часткове оцінювання доступне лише в Преміум плані. Почніть свою пробну версію безкоштовно.

Увімкнути покроковий спосіб

В залежності від Вашого стилю викладання, Classtime пропонує 2 способи проводити сесії: гнучкий (за замовчуванням) та покроковий.

Увімкнувши покроковий спосіб, Ви зможете проводити сесію натисканням лиш на одну кнопку: 

Процес дуже простий: на перше натискання - питання активується, на друге - показуються правильні відповіді. Далі теж саме з наступним питанням (активується → правильні відповіді) і так до кінця. Вкінці, у Вас є можливість показати відповіді до усіх запитань для роботи над помилками.

Якщо Ви активували це налаштування, то учні не зможуть вільно перемикати питання самостійно.

Покроковий спосіб простіший у використанні та зручний для командних ігор.

Рефлексія

В активному стані: після завершення питань сесій, учень дає відгук на сесію та пройдений матеріал. Вчитель бачить відгуки усіх учнів поруч з таблицею сесії.

Коли вимкнено: учні не мають можливості давати відгук.

Ось, що бачить вчитель, коли натискає на кнопку "Рефлексія":

Обмеження в часі (ПРЕМІУМ)

В активному стані: учень має обмежену вчителем кількість часу на проходження питань сесії. Вчитель визначає обмеження в налаштуваннях як перед початком сесії, так і в процесі.

Коли вимкнено: учні мають змогу відповідати на питання доки вчитель їх не деактивує або не завершить сесію.

Примітка: встановлювати часові обмеження на проходження сесій можна лише в Преміум плані. Почніть свою пробну версію безкоштовно.

Планувальник сесії (ПРЕМІУМ)

В активному стані: якщо учень зайде на сесію раніше або пізніше встановленого вчителем часу, він не зможе працювати з завданнями та давати відповіді. Вчитель може змінити часові межі в будь-який момент.

Коли вимкнено: учні мають змогу відповідати на питання доки вчитель їх не деактивує або не завершить сесію.

Примітка: встановлювати часові обмеження на проходження сесій можна лише в Преміум плані. Почніть свою пробну версію безкоштовно.

Коли можна змінювати налаштування?

Налаштування можна змінювати як перед проведенням сесії, так і під час. Експериментуйте, шукайте, які налаштування Вам підходять, в яких комбінаціях, та діліться з нами методиками.

Також, вітаються ідеї щодо нових налаштувань. Пишіть нам на team@сlasstime.com або ж тисніть синю кнопку справа внизу. З радістю з Вами поспілкуємось!

Did this answer your question?