Вага запитань та часткове оцінювання доступні лише в Преміум плані. Хочете дізнатись більше? Тисніть на кнопку нижче:

Додавайте вагу (складність) до запитань

Ви маєте змогу додавати вагу до усіх запитань в конструкторі запитань. Щоб змінити це - зайдіть в свою бібліотеку, оберіть запитання та змініть кількість балів для запитання:

За замовчуванням - кожне питання має вагу 1. Ви можете змінювати вагу на довільне ціле число, більше нуля. Також, Ви можете задати нуль, якщо бажаєте щоб запитання ігнорувалось в кінцевому оцінюванні.

Після збереження Ви можете перевірити сумарну кількість балів усіх запитань в групі. Так, у прикладі зверху на 6 запитань припадає 10 балів.

Оцінювання учнів

Як тільки учні відповідають на запитання, Classtime автоматично перевіряє та оцінює їх. Єдиним винятком є тип запитань Текст, який вимагатиме, щоб ви позначили його правильним або неправильним перший раз, перш ніж система дізнається, і автоматично застосує перевірку до всіх ідентичних відповідей в майбутньому.

Ви завжди можете:

  1. Побачити скільки балів набрав кожен учень;
  2. Дізнатись загальну суму балів та змінити відображення на відсотки, клікнувши на загальну суму;
  3. Побачити, скільки балів припадає на конкретне запитання.

Якщо Ви бажаєте активувати часткове оцінювання для своїх унів, Ви можете зробити це, обравши "Увімкнути часткове оцінювання" в налаштуваннях сесії. Як це працює, читайте детально в розділі Доступні налаштування сесій.

Вага запитань та часкове оцінювання - частина платної підписки Classtime.

Пам'ятайте, що Ви завжди можете експортувати усі відповіді та бали учнів з нашим Excel та PDF експортом.

Did this answer your question?