Оцінюйте кожне питання відповідною кількістю балів та отримайте загальний результат за сесію в балах автоматично.

Як додати бали?

Ви маєте змогу додавати вагу до усіх питань в конструкторі запитань. За замовчуванням - кожне питання має вагу 1. Ви можете змінювати вагу на довільне ціле число, більше нуля. Також, Ви можете задати 0, якщо бажаєте щоб запитання ігнорувалось в кінцевому оцінюванні.

Після збереження Ви можете перевірити сумарну кількість балів усіх запитань в групі. Так, у прикладі зверху на 6 запитань припадає 10 балів.

Оцінювання учнів

Як тільки учні відповідають на питання, Classtime автоматично перевіряє та оцінює їх. Єдиним винятком є тип запитань Текст, який вимагатиме, щоб ви позначили його правильним або неправильним перший раз, перш ніж система дізнається, і автоматично застосує перевірку до всіх ідентичних відповідей в майбутньому.

Ви завжди можете:

  1. Побачити скільки балів набрав кожен учень;

  2. Дізнатись загальну суму балів та змінити відображення на відсотки, клікнувши на загальну суму;

  3. Побачити, скільки балів припадає на конкретне запитання.

Якщо Ви бажаєте активувати часткове оцінювання для своїх учнів, Ви можете зробити це, обравши "Увімкнути часткове оцінювання" в налаштуваннях сесії. Як це працює, читайте детально в розділі Доступні налаштування сесій.

Пам'ятайте, що Ви також завжди можете експортувати усі відповіді та бали учнів з нашим Excel та PDF експортом. Детальніше про експорт.

Did this answer your question?