Командні Ігри - це динамічні історії, що проектуються в класі, та являють собою проблему, яку учні вирішують, відповідаючи на Ваші питання з власних девайсів. Лише успіх цілого класу допоможе Командній Грі мати позитивне завершення.

Ціль командних ігор - сприяти розвитку навичок співпраці в класі на противагу суперництву з визначенням абсолютних переможців, залучення усього класу до спільної роботи, розвиток аналітичних навиків та критичного мислення, насичення уроку релевантним візуальним матеріалом.

Що потрібно для використання Командної гри?

  • проектор, інтерактивна дошка або ТВ для проектування Командної гри, щоб її бачили усі учні
  • девайси учнів (як і для звичайних сесій)
  1. Створіть питання та запустіть сесію
  2. В сесії запустіть свою Командну гру (її потрібно заздалегідь придбати або ж вона вже включена у Ваш Преміум план)

  3. Долучіть учнів до сесії, з кожною їх правильною відповіддю Ви бачитимете прогрес в розвитку історії даної Командної гри

Як це виглядає в класі?

Ви можете переглянути симуляцію будь-якої командної гри перед тим, як придбати. Для цього відкрийте деталі гри, яка Вас зацікавила, наведіть на картинку гри та натискайте кнопку "Подивитись, як це виглядає в класі"

Розберемо на прикладі Командної гри “Поборіть міське забруднення!“

Як розвивається історія:

  • індустріальне місто забруднене викидами; в ньому починається "зелене" будівництво дружнього до екології будинку

Що також бачить вчитель та клас?
а - перемикачі питань (можна активувати/деактивувати окремі питання за потреби);
б - діаграми успішності класу для кожного питання окремо; вчитель може натискати на них та бачити модальне вікно з детальними відповідями;
в - шкала успішності класу - загальний % правильних відповідей усього класу на усі питання. Саме ця шкала має найбільший вплив на розвиток історії в Командній грі;
г - прогрес класу - як багато відповідей учні дали; при 100% - усі учні відповіли на усі запитання.

  • на половині даної історії (по успіху та прогресу) учні бачитимуть, що будинок вже наполовину збудований; завдяки вертикальному озелененню та рослинності довкола, стає більше О2, зникає СО2
  • в кінці історії учні побачать зелене місто з чистим повітрям; за умови високої успішності будівництво вже буде завершене, в будинку житимуть люди :)

В даному прикладі успішність складає 71%, хоч прогрес вже 100%. Учні бачитимуть іншу картинку міста, коли їх успішність буде вищою.

Принцип роботи пазлів такий самий, однак тут замість розвитку історії правильні відповіді відкривають частинки зображення, яке ховається за пазлом. Преміум-користувачі мають змогу завантажити свої пазли за цим посиланням (Командні ігри поряд з меню Сесій вгорі сторінки--> Ваші пазли). Це дозволяє адаптувати Командні Ігри до теми будь-якого уроку, класної години чи тематичного заходу для всієї школи.

Зверніть увагу:
Ви можете використовувати наші ігри на будь-яких уроках та предметах, але ми рекомендуємо обирати їх відповідно до потрібної теми. Ви завжди можете спробувати Пошук у Бібліотеці, щоб знайти питання, які будуть відповідати Вашим потребам та грі.
Наприклад, цю гру ми рекомендуємо використовувати на уроках Хімії, Біології, Екології, пояснюючи хімічні елементи, забруденість повітря, а також теми сучасної архітектури та індустріалізації та пост-індустріалізації міст.

Did this answer your question?