Крім створення власних завдань, на Classtime Ви можете використати вже наявні абсолютно безкоштовно.

Бібліотека ЗНО

Бібліотека ЗНО дозволяє використовувати пробні, основні та додаткові сесії ЗНО з усіх предметів за всі роки. Для цього оберіть її з переліку можливостей імпорту. На сусідній вкладці, що відкрилась, оберіть свій предмет, потрібну сесію та рік. Можна імпортувати всі одразу та, повернувшись у свою бібліотеку, компонувати їх за темами, переміщуючи питання з однієї групи питань до іншої.
Увага! Щоб редагувати завдання, треба додати собі всю сесію. Потім буде нагода видалити/перемістити непотрібні наразі завдання.

Khan Academy

Аналогічна робота з Khan Academy, де Ви знайдете багато якісного англомовного матеріалу.

Загальна Бібліотека

Всі користувачі платформи мають нагоду ділитись своїми матеріалами з іншими, роблячи їх публічними. Аналогічно, всі користувачі платформи можуть знаходити матеріали інших та використовувати їх у своїй роботі.

Щоб знайти матеріали, введіть в поле пошуку в своїй бібліотеці необхідну тему/клас/предмет. 

З поданих груп питань оберіть потрібну та додайте до своєї бібліотеки, щоб працювати з нею далі.

Щоб додати свої питання до Загальної Бібліотеки та зробити їх публічними, натисніть на кнопку "Опублікувати", подайте коментар з класу, предмету та виду роботи, та чекайте на розгляд нашою командою. Повідомлення про схвалення надійде на пошту, з якої Ви зареєстровані на Classtime.


Did this answer your question?