Крім створення власних завдань, на Classtime ви можете використати вже наявні абсолютно безкоштовно.

Бібліотека ЗНО

Бібліотека ЗНО дозволяє використовувати пробні, основні та додаткові сесії ЗНО з усіх предметів за всі роки. Для цього оберіть її з переліку можливостей імпорту. На сусідній вкладці, що відкрилась, оберіть свій предмет, потрібну групу питань та рік. Можна імпортувати всі одразу та, повернувшись у свою бібліотеку, компонувати їх за темами, переміщуючи питання з однієї групи питань до іншої.


Увага! Щоб редагувати завдання, треба додати собі всю групу питань. Після цього ви матимете можливість видалити/перемістити непотрібні наразі завдання.

Khan Academy

Аналогічна робота з Khan Academy, де ви знайдете багато якісного англомовного матеріалу.

Публічна Бібліотека

Всі користувачі платформи мають нагоду ділитись своїми матеріалами з іншими, роблячи їх публічними. Аналогічно, всі користувачі платформи можуть знаходити матеріали інших та використовувати їх у своїй роботі.

Щоб знайти матеріали, введіть в поле пошуку в своїй бібліотеці необхідну тему/клас/предмет. 

З поданих груп питань оберіть потрібну та додайте до своєї бібліотеки, щоб працювати з нею далі.

Щоб додати свої питання до Публічної Бібліотеки та зробити їх відкритими для інших, натисніть на кнопку "Додати до Публічної Бібліотеки", додайте коментар щодо класу, предмету та виду роботи, та чекайте на розгляд нашою командою. Повідомлення про схвалення надійде на пошту, з якої ви зареєстровані на Classtime.

Did this answer your question?