Ми вже розказали про переваги класів та як їх створювати. В цій статті ви дізнаєтесь підказки про те, як призначити сесію створеному класу.

Як запросити клас пройти сесію?

1. Якщо ви хочете призначити сесію конкретному класу, створіть сесію та натисніть на "Запросити клас":

2. Якщо ви хочете обмежити доступ до сесії, пересвідчіться, що всі учні підтвердили свою участь у класі - запрошення пройти сесію на пошту прийде лише їм.

2.1) Якщо ще не всі долучились до класу або ви хочете дати можливість вводити своє ім'я та прізвище вручну, активуйте "Дозволити "гостьових" учнів". Якщо не хочете вільного введення ПІБ учня чи приєднання незатверджених акаунтів, не активовуйте це налаштування:

3) Призначивши сесію класу, ви отримаєте список затверджених учнів у сесії. Коли вони надаватимуть відповіді на завдання, таблиця результатів оновлюватиметься в режимі реального часу.

3.1) Затверджені учні отримають запрошення на пошту, яку використовують для входу в Клас. Вони зможуть перейти до проходження сесії, клікнувши на відповідне посилання у листі. Якщо лист не можна знайти - треба перевірити всі папки своєї пошти.

4) Учні можуть зайти до сесії, куди їх запрошено, зі свого Студентського порталу. Для цього їм треба буде ввести код сесії у відповідне поле:

Ви вже спробували Класи? Повідомте нам про свій досвід на support@classtime.com!

Did this answer your question?