Буває так, що не все йде за планом, і це стається як з паперовими, так і з електронними роботами. Щоб якнайшвидше відновити рівновагу, скористайтесь цими порадами з відновлення стабільної роботи платформи. Актуально як для вас, так і для колег, і для учнів, якщо у них щось іде не так під час виконання роботи.

 1. Перевірте, чи належать специфікації вашого гаджету до тих, на яких платформа працює стабільно, в цій статті. Якщо ж ні, знайдіть можливість оновити специфікації (операційна система чи версія браузеру) або ж можливість використати інший гаджет.

 2. Перевірте стабільність з'єднання з інтернетом. Справа не стільки у швидкості, скільки у стабільності - чи не зникає з'єднання час від часу.

 3. Якщо в попередньому пункті все добре, то просто оновіть сторінку браузеру. Бувають секундні проблеми різного характеру (внутрішнього - платформа, і зовнішнього - Інтернет і т.д.), які вирішуються оновленням сторінки.

 4. Якщо це не допомогло, очистіть історію браузеру разом з кешем та cookies. Інструкції конкретно для вашого браузеру можна віднайти через пошуковик (наприклад, Google).

 5. Якщо це не допомогло, оновіть браузер до найновішої версії або змініть браузер (нагадуємо, найкраще платформа працює з Google Chrome).

 6. Нарешті, спробуйте перезавантажити сам гаджет.

 7. Якщо жоден з пунктів не вирішив проблему, зв'яжіться з нашою командою, будемо досліджувати ситуацію разом. Напишіть листа на support@classtime.com або повідомлення через кнопку "Поспілкуймось наживо", де варто вказати такі деталі:

 • з якого акаунту та яким чином заходите на платформу (пошта+пароль, Google, Microsoft, Facebook;

 • в чому конкретно проблема - максимально детально! З усіма кодами сесій, прізвищами учнів, в яких сталась проблема, номер питання чи посилання на Групу Питань і т.і.;

 • чи траплялась ця проблема раніше;

 • що ви вже зробили, щоб спробувати вирішити її зі свого боку;

 • чи змінили гаджет, якщо проблема не траплялась раніше;

 • яка у вас операційна система та версія поточного браузеру;

 • чи намагались перевірити, чи є проблема на інших гаджетах?

Ця стаття присвячена вирішенню технічних проблем з платформою.

Якщо у вас інша ситуація, наприклад, учні бачать лише 1 питання сесії або повідомлення, що сесія ще або вже не доступна - перевірте інші статті за посиланнями.

Ми щоденно працюємо, щоб робота платформи була легкою та зручною для вас! Будемо вдячні за розуміння та вашу проактивність у вирішенні тимчасових проблем з роботою.

Did this answer your question?