Ви зайшли на платформу, натисли "Вхід вчителя", клікнули на якусь із кнопок і... потрапили до порожнього акаунту? Не хвилюйтеся, усі ваші напрацювання, групи питань, сесії та класи нікуди не зникли, найімовірніше, ви просто створили новий акаунт і потрібно зробити кілька простих кроків, щоб повернути усе як було.

1. Перевірте, з яким обліковим записом ви раніше заходили на платформу.

На Classtime доступно 4 способи авторизації - через Facebook, Google, Microsoft чи просто email+пароль.

Якщо ви раніше заходили через email+пароль, а цього разу натисли випадково Google, навіть з тією самою адресою, це все одно створить новий обліковий запис на платформі.

Радимо пригадати, яким саме способом входу ви користувалися раніше, або просто спробувати по черзі зайти і вийти з кожним способом авторизації, щоб знайти той акаунт, на якому знаходяться ваші матеріали.

2. Перевірте, чи був у вас пароль до облікового запису.

Протилежна ситуація - якщо ви не можете пригадати ваш пароль від Classtime, натискаєте на кнопку "Ви не пам'ятаєте пароль?", але повідомлення на електронну пошту так і не надходить, це може означати, що пароль ніколи не було створено і ви заходили на платформу не через email+пароль, а через якийсь із акаунтів на інших платформах - Facebook, Google, Microsoft. Просто перевірте вхід за іншими способами авторизації.

3. Об'єднайте усі ваші напрацювання в одному акаунті.

Якщо вже так сталося, що ви заходили на платформу кількома різними способами (наприклад, з домашнього комп'ютера через Facebook, а з робочого - через email+пароль), і на кожному з них створили потрібні вам групи питань та сесії - знадобиться допомога. Напишіть нам на пошту support@classtime.com або через кнопку "Допомога" - "Поспілкуймось наживо!" на платформі деталі про акаунти, які потрібно об'єднати - ми перенесемо всі матеріали в один з них.

Нам потрібно знати такі деталі про вашу ситуацію:

а) з якого акаунту на Classtime наразі (наприклад, yevgeniya@gmail.com)

b) який спосіб входу був раніше (Facebook/Google-пошта, ukr.net пошта, і т.д.)

c) як хочете заходити на Classtime надалі (обрати один з пунктів a чи b)

Ми розглянемо ситуацію зсередини платформи та допоможемо вам!

Did this answer your question?